KOUPÍTE – LI SI DÍLO UMĚLCE, KUPUJETE SI STOVKY HODIN SNAHY A EXPERIMENTŮ, KUPUJETE SI KUS JEHO SRDCE A DUŠE, ZÍSKÁTE OKAMŽIKY JEHO ŽIVOTA.

Rozhodla jsem se, že pro Vás napíši nový eBook, kde jsem se zábavnou formou rozepsala o možnostech, kdy jít nebo nejít s cenou dolů. Jak postupovat a od čeho cenu stanovit. Důvody, PROČ to tak udělat a nedělat.

Bojíte se rozhodnout, jakou cenu obrazu stanovit?

Pokud bych já sama neměla v životě strach a obavy, nikdy bych nedokázala to, co mám za sebou. Ty změny a výzvy (a bylo jich mnoho), kterými jsem prošla až sem. Co tě nezničí,          to tě posílí. I VY můžete přes moje autentické zkušenosti přijít na to, jak stanovit cenu svého obrazu.  Všichni máme stejné možnosti, jen se nebát, nezahodit je. Prostě je uchopit a jít.        Proč Vás vzdělávám? Vzděláváním ostatních se neposouvají jen studenti, ale i já sama. 

zkušenosti s prodejem obrazů

Znám svoji hodnotu.

Záčátky jsou vždy těžké, ale životními situacemi se postupně  zdokonalíte a budete jistější v rozhodování, jakou cenu vlastně váš obraz má. Je několik kritérií. Velkým úspěchem i pro vás může
být vystavování v galeriích, které
mají ten potenciál vám přinést mnoho
klientů, příznivců umění.

Co získáte eBookem ?

Povedu vás do hloubky vaší duše k objevení toho, KDO jste a jak hodnotný je váš obraz a zkušenosti, které jste postupem času nabyli. Abyste pak svými obrazy mohli tento svět obohacovat.                                                          Provedu vás eBookem stejnou cestou, kterou jsem první roky mého podnikání procházela i já. Uvědomíte si a budete znát svoji hodnotu.

  • Buďte ve stanovení ceny diplomat.
  • Je to vaše duševní práce.
  • Psychologie prodeje.
  • Průzkum trhu s obrazy.
  • Rychle odhadnout klienta.
  • Kdy nedělat cenu nižší.
  • Znám svoji hodnotu.

Co mi ta práce dala i vzala.

Právě tam jsem si poprvé uvědomila, že být obchodníkem není jen tak. Obchodníkem se buď narodíte nebo naučíte. Já se hlavně učila. Až později jsem tu schopnost nebo dovednost v sobě našla. Vytryskla z mého nitra na povrch. Každým prodejem na sympoziích, výstavách, trzích a
jarmarcích, jsem byla blíž k lepšímu stanovení ceny, ohodnocení sebe sama. A právě spousta výtvarných plenérů, sympozií a výstav mě nesmírně nakoplo, posunulo. Čtením mého eBooku    se pobavíte a zdokonalíte svoje dovednosti v oblasti prodeje obrazů.

                                                                                    Jak se stát obchodníkem.

Učila jsem se rychle. Povzbuzovaly mne výsledky, kterých jsem dosahovala. A vždy prodala.          O tom si můžete přečíst na webu evadudova.cz   zde je odkaz >>
Uvědomuji si, že to, jak úspěšně prodat obraz, je také velký kumšt. Jinou cenu stanovíte v galerii, jinou pak na výstavě, na trhu, soukromě. 

Někteří mí fanoušci na Facebooku píší, že nejtěžší je obraz prodat. Ano, to je. I já se to postupně učila. Ve svých článcích na blogu mého webu  odkaz je zde >>    o tom píši. Jak jsem se prodejem ručně vyrobených mýdel na jarmarcích stala obchodníkem. Je to proces.

V eBooku najdete mé vlastní zkušenosti a situace, ve kterých jsem se ocitla jako úplný začátečník v prodeji obrazů. Já vím, když nejste dostatečně erudovaní, nemůžete si říci svou cenu. Můžete. Máte na to.
Životní zkušenosti a dovednosti, kdy prodat a neprodat. Jak šel čas, uvědomovala jsem si, že vždy je prodej obrazu jedinečná zkušenost a motivace.

BÝT OBCHODNÍKEM NENÍ JEN TAK

zkušenosti s prodejem obrazů

Co v e-Booku najdete.

V článku jsem se rozepsala o možnostech, kdy jít nebo
naopak nejít s cenou dolů. Jak postupovat a od čeho
cenu stanovit. Důvody, PROČ to tak udělat a nedělat.              Jak začít malovat a prodávat. Od čeho začít vůbec.                Ty informace můžete aplikovat i do jiného businessu.   

Reference

Nový e-Book Evy Dudové se věnuje z velké části dilematu každého tvůrčího člověka: jak ohodnotit své dílo, jak nalézt hranici, kdy je tvorba jen nadšení, zábava, koníček a kdy se jedná o práci, za kterou bych mohl chtít finanční ohodnocení. Eva Dudová se věnuje výtvarnému umění, hlavně malbě obrazů. Vysvětluje svůj vztah ke svému dílu – obrazu, jeho přerod z díla milovaného, zrozeného v těžkostech a pochybnostech ve zboží, které se stává součástí trhu, platí se za něj jako za kterékoliv jiné zboží. Seznamuje čtenáře s počátky svého podnikání v oboru užité grafiky v 90. letech minulého století a problémy, jak si nechat za svou „práci“ klientem zaplatit. Dále pokračuje vzpomínkami na své prvotní i pozdější zkušenosti s prodejem obrazů. Příhodná je pasáž o obraze, který čekal dva roky v depozitáři na svůj prodej. Eva Dudová se svým e-Bookem pouští na tenký led, prodej duševní práce je choulostivá záležitost, těžko měřitelná, vždy se jedná o pocity prodávajícího a i kupujícího. Je to věčná polemika prodávám dostatečně draho, kupuji dostatečně lacino. E-Book Evy Dudové lze jen pochválit, a to i za grafickou podobu, je přehledný, jasný a srozumitelný. Jen by potřeboval doplnit o více příkladů z praxe o prodeji s konkrétními částkami, doplnit více obrázky vlastní tvorby. Vždyť je to začátek dalšího tvůrčího počinu Evy Dudové. Tak mnoho zdaru. Mgr. Jiří Ročák, Valašské Klobouky.
Mgr. Jiří Ročákprofesor gymnázia výtvarné výchovy Valašské Klobouky
Váš e-book je naprosté tsunami! Mě to doslova nakoplo a již po přečtení několika vět, mi přišlo jako kdybyste mi mluvila z duše. Moje sebehodnota celkově byla značně pošlapána celý dosavadní život. A i to je vlastně dobře, protože dnes vím, co je moje hodnota, uvědomila jsem si to včera a jakou cestou se ubírám. Tím, že jste mi poslala Váš e-book se vše staré proměnilo v nové základy. Věděla jsem, že moje cesta je jasná. Mé poslání je být malířkou. I když jsem to objevila před 3 roky, stále jsem tomu nevěřila, že to je ono, k čemu jsem volána. Uvědomila jsem si jaký dar mi byl dán od Boha a jakou zodpovědnost nesu k tomuto daru. Jako výsledek toho všeho, co jsem si pročítala ve Vašem e-booku, (každé slovo mělo tolik co říct, tolik hloubky v něm bylo) je, že jsem namalovala nový obraz hned druhý den. Poté jsem publikovala to, co jsem si uvědomila a co vám tu píšu na fb a insta. Od července jsem nemohla nic sdílet, prostě to nešlo. Mám další obraz před malovaný, který pro mě je výzvou. Jednak rozměrem 80cm x 80cm a jednak tím, co chci namalovat. Je to symbol fénixe, protože přesně tak se cítím. Nyní jsem zase naskočila a jsem naprosto nabitá, posilněná a zase s plnou vírou jdu vstříc mému snu. Děkuju z celého srdce za váš e-book!
Simona Slagmolenmalířka
e-Book "Vím, jak úspěšně prodávat obrazy" obsahuje několik užitečných tipů, jak si stanovit správnou cenu při prodeji obrazů. Tipy jsou jednoduché a jasné, přesto se někdy těžce aplikují na vlastní umění. Nejdůležitější pro mě bylo uvědomění, že i má vlastní práce je důležitá, má své opodstatnění, a že si mohu říci svou cenu. Děkuji za to.
Kristina Eva Bělková
Přečtení e-booku mě určitě lépe navnadilo, jak se zamyslet nad cenou svého obrazu a podle čeho si cenu stanovit. Jak komunikovat se zákazníkem a neztrácet svoji hodnotu. Maluji sice jen rekreačně, ale i tak mě otázka cen a hodnoty zajímá. Malují i mé dvě sestry a všechny občas vytvoříme výstavu. Děkuji za inspirativní čtení.
Anita Tichámalířka