eBook "JAK SNADNÉ JE NAMALOVAT OBRAZ".

          JEDNODUŠE  S LÁSKOU MALUJTE SE MNOU           

Krásný den přátelé umění a kumštu.

Chci Vám všem poděkovat, za to, že jste. Že mě již více jak 2 roky sledujete, čtete moje články BLOGU, že jste si stáhli a přečetli můj eBook zdarma, sledujete mé webináře, workshopy, dáváte likes, komentáře. Vaší přízně si vážím.

Proč Vás vzdělávám? Vzděláváním ostatních se posouvám i já sama.

Dne 14. září 2023 vysílám živě WEBINÁŘ s názvem"JAK OBJEVIT SVOJE SCHOPNOSTI", kde jsem pro vás připravila eBook/knihu jako dárek k webináři za lepší cenu  340,- Kč + tahák.

Akce eBooku/kniha bude trvat od čtvrtku 14. září 2023 do pátku 22. září 2023 (23:59) jen při webináři. A potom se eBook/kniha bude prodávat za normální cenu 490,-Kč.  Byla by škoda o tak úžasnou příležitost přijít. 

Nyní pouze od čtvrtku 14. září. do pátku 22. září 2023 je možné eBook/knihu "JAK SNADNÉ JE NAMALOVAT OBRAZ" zakoupit za tuto skvělou cenu 340,-Kč.      

Možná s malbou teprve začínáte, možná už jste se s olejomalbou seznámili a rádi nahlédnete pod obálku mé  e-Book/knihy. Mám opravdu radost z toho, jak se vyvíjejí vaše aktivity v malování, které píšete do komentářů na  www.facebook.com/KurzyMalovaniOnline   nebo do uzavřené skupiny www.facebook.com/groups/malovanionline     

Bezpečně a laskavě překročíte výzvy, které v tuto chvíli máte.

Buďte inspirací pro ostatní. Ať už svými nápady nebo snahou v malování. Máte na to, abyste předvedli své dovednosti. Máte krásné období, kdy i vaše sebevědomí má šanci růst.  Užívejte si těch darů. 

Za tuto skvělou cenu 340,- Kč je eBook/kniha při webináři od čtvrtku 14. září do pátku 22. září 2023 a byla by škoda o tak úžasnou příležitost přijít.

Mým cílem je, abyste si z eBooku/knihy, odnesli HODNOTUINSPIRACI pro svoji tvorbu. Jsem tu proto, abych vám pomohla s jasnou strukturou a vizí, bez ohledu na to, kde se aktuálně na své kreativní cestě vaší tvorby nacházíte.  Velkou devizí je pro vás obrovské nadšení, odvaha jít do toho. Pravidelným cvičením získáte nezbytnou dovednost, zručnost, mentální a pozorovací schopnosti a velmi důležitou logičnost postupu. Teorie je důležitá, ale je to jen začátek, který musí být posilněn praxí.

Až ve skotském Arbroath, tak daleko od domova, mi najednou přišlo „shůry“, jak malovat čistě a jednoduše. Minimalizovat proces malby. Dnes jsem rentiér na „volné noze“ a svých 35 let zkušeností s olejomalbou chci předat vám. Naučit vás laskavou formou, jednoduše, jak to můžete namalovat i VY. OBRAZY JSOU OKNO DO NAŠÍ DUŠE.

Sdílím svůj příběh a cestu, ze které si čtenář sám vezme co chce. Také už se nemůžete dočkat? A ještě mám pro Vás jedno překvapení, Kurz Malování online je znovu otevřen pro všechny zájemce. 

Cena za objednávku e-Booku/knihy je pouze 340,-Kč.