AKCE eBook/kniha "JAK SNADNÉ JE NAMALOVAT OBRAZ".

          JEDNODUŠE  S LÁSKOU MALUJTE SE MNOU           

Krásný den přátelé umění a kumštu.

Chci Vám všem poděkovat, za to, že jste. Že mě již více jak 3 roky sledujete, čtete moje články BLOGU, že jste si stáhli a přečetli můj eBook zdarma, e-Booky, sledujete mé webináře, workshopy, plenéry, kurz malování, dáváte likes, komentáře. Vaší přízně si vážím.

Proč Vás vzdělávám? Vzděláváním ostatních se posouvám i já sama.

V neděli 12. května 2024 rozdávám eBook/kniha v AKCI, jako dárek pro vás za lepší cenu.

Akci eBook/kniha nyní pouze od neděle 12. května do čtvrtku 16. května 2024 (23:59) je možné zakoupit za tuto skvělou cenu 340,-Kč. A potom se eBook/kniha bude prodávat za původní cenu 490,-Kč. Byla by škoda o tak úžasnou příležitost přijít.    

Možná s malbou teprve začínáte, možná už jste se s malbou seznámili a rádi nahlédnete pod obálku mé eBook/knihy. Mám opravdu radost z toho, jak se vyvíjejí vaše aktivity v malování, které mnozí píšete do komentářů na evadudova@centrum.cz    

Bezpečně a laskavě překročíte výzvy, které v tuto chvíli máte.

Buďte inspirací pro ostatní. Ať už svými nápady a snahou v malování. Máte na to, abyste předvedli své dovednosti. Máte krásné období, kdy i vaše sebevědomí má šanci růst. Užívejte si těch darů. 

Za tuto skvělou cenu 340,- Kč je eBook/kniha od neděle 12. května do čtvrtku 16. května 2024 a byla by škoda o tak úžasnou příležitost přijít.

Mým cílem je, abyste si z eBook/knihy, odnesli HODNOTUINSPIRACI pro svoji tvorbu. Jsem tu proto, abych vám pomohla s jasnou strukturou a vizí, bez ohledu na to, kde se aktuálně na své kreativní cestě vaší tvorby nacházíte. Velkou devizí je pro vás obrovské nadšení, odvaha jít do toho. Pravidelným cvičením získáte nezbytnou dovednost, zručnost, mentální a pozorovací schopnosti a velmi důležitou logičnost postupu. Teorie je důležitá, ale je to jen začátek, který musí být posilněn praxí.

Až ve skotském Arbroath, tak daleko od domova, mi najednou přišlo „shůry“, jak malovat čistě a jednoduše. Minimalizovat proces malby. Dnes jsem rentiér na „volné noze“ a svých 35let zkušeností s malbou chci předat vám. Naučit vás laskavou formou, jednoduše, jak to můžete namalovat i VY. OBRAZY JSOU OKNO DO NAŠÍ DUŠE.

Sdílím svůj příběh a cestu, ze které si čtenář sám vezme co chce. Také už se nemůžete dočkat? A ještě mám pro Vás jedno překvapení, Kurz Malování online je znovu otevřen pro všechny zájemce. 

Cena za objednávku e-Book/kniha je pouze 340,-Kč.