JAK ROZVINOUT SVŮJ TVŮRČÍ POTENCIÁL V MALBĚ eBook zdarma
EVA DUDOVÁ / www.evadudova.cz

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
SKICA K MALBĚ

Stáhněte si ebook ZDARMA.

Jak rozvinout svůj tvůrčí potenciál v malbě.

 ČMÁRÁNÍ JE ZÁKLAD 

SKICA K MALBĚ

Moje zkušenosti, dovednosti v kresbě a malbě, pomáhají kreativcům dosáhnout skvělých výsledků. Osobně si myslí, že pomáhat lidem je jedna z nejšlechetnějších věcí.

Jaké VÝHODY - BENEFITY budete mít čtením eBooku, užitek.  e-Book je přípravou začátku vašeho kreslení, čmárání a postupně přistoupíte k základům malby. Jednoduchý návod, jak se zorientovat ve své kresbě. 

Mým cílem je, abyste si z e-Booku, který ode mě obdržíte, odnesli HODNOTUinspiraci pro svoji tvorbu. Jsem tu proto, abych vám pomohla s jasnou strukturou a vizí, bez ohledu na to, kde se aktuálně na své kreativní cestě vaší tvorby nacházíte.

VYTVOŘTE SI PROSTŘEDÍ, VE KTERÉM BUDETE RÁDI PRACOVAT.

Váš projev i druhým zviditelní váš talent a přednosti.

BUĎTE JINÍ.

Malíř Jan ZRZAVÝ a jeho vlastní slova v roce 1920 v článku Vyznání umělcovo:  „Neboj se býti výjimečným, osamělým v okolní tvorbě. Ti, kteří tvoří školu, jsou slabí, podlehli zakladateli, který byl také jediným a výjimečným“.             https://artrevue.cz/co-napsal-malir-jan-zrzavy-o-umeni/                                                   

  I VY proniknete do nových oblastí kreslení, malování, a když něčemu nebudete rozumět, ptejte se. Je to jediný způsob, jak se učit. To, že už nejste ve škole, nevadí. Malujte tady a teď.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.