CHCETE MALOVAT A MÁTE SILNOU TOUHU ZAČÍT?             "TAK VYPNI A MALUJ".

KOPEC HODNOTNÝCH INFORMACÍ A MOTIVACE PRO KAŽDÉHO. Proč Vás vzdělávám? Vzděláváním ostatních se posouvám i já. 

Můžete se mnou malovat opravdu jiným způsobem, ponořit se do jiné dimenze v oblasti malby.      Já sama mám zkušenost, když maluji, nevnímám okolní svět, jsem jinde. Porozumíte tomu, že malování při prvních tazích štětcem je zábava. Olejomalba je úžasná v tom, že s ní můžete pracovat delší dobu, než uschne. Naučíte se i Vy, jak táhnout štětec po šepsovaném plátně, prolínat barvy, jak nanášet a klást teplé a studené odstíny, jak používat štětce vůbec. JAK TO MŮŽETE NAMALOVAT VY. To vše vám pomohu vysvětlit v eBooku/kniha.

Nikdo mě to neučil. Vystudovaný gympl a UMPRUM. Vůbec jsem byla začátečník a nevěděla o malování nic. Velkou devizí bylo mé obrovské nadšení, odvaha jít do toho. Až ve skotském Arbroath, tak daleko od domova, mi najednou přišlo „shůry" jak malovat, čistě a jednoduše. Dnes mám mnohaleté zkušenosti s olejomalbou na plátno a chci se podělit s Vámi o příběh a cestu, kterou pro Vás jdu, a ze které si čtenář vezme to své.            

Co v eBooku najdete:

  • FUNKČNÍ RADY S PRVNÍMI TAHY ŠTĚTCEM.
  • ZAJÍMAVÉ POSTUPY K SAMOTNÉ MALBĚ.
  • NAUČÍTE SE NAČRTNOUT MOTIV, OBJEKT, PRONIKNOUT DO PERSPEKTIVY. BUDETE JINÍ !
  • MOTIVACI, JAK TO MŮŽETE NAMALOVAT I VY.
  • BOHATOU NABÍDKU TOHO, CO VÁS VE ŠKOLE NENAUČILI.

Jaké otázky v malbě vás nejvíce trápí? Jaké problémy s malbou řešíte? Jak vám, kteří mě již sledujete, mohu co nejvíce pomoci? Dostanete snadná řešení v podobě mého eBooku. Všechny pomůcky jsou uvnitř. eBookem  Vám poskytuji a předávám své jedinečné zkušenosti v malbě, znalosti v oblasti malování olejem, a nejen to. Trochu kreslení / čmárání, jak já říkám, je velmi dobré pro každého obecně.                                                                                              

Kreslením si pilujete rukopis, tak jedinečný pro Vaši praxi. Učení základů je jednoduché, ale stejně jako všechno umění, vyžaduje hodně praxe a cviku. Proto, abyste se něco naučili, je nutné znát celek, vědět jak postupovat od „A-Z“. Pravidelným cvičením získáte nezbytnou dovednost, jako zručnost, mentální a pozorovací schopnosti, a velmi důležitou logičnost postupu.  Teorie je důležitá, ale je to jen začátek, který musí být posilněn praxí. 

Já jedu přímo z tuby na šeps plátno. Používám tubu olejové barvy jako tužku. Minimalizuji proces. Přišla jsem na to. To vše a více najdete v tomto eBooku. Kniha je jakýmsi začátkem mého Kurzu malování on-line.

Jaká změna u Vás nastane právě čtením knihy.

  • BUDETE MÍT KAŽDÝ DEN PŘI MALOVÁNÍ JAKO VYMALOVANÝ.
  • VY SE BUDETE CÍTIT PSYCHICKY SKVĚLE. VYROVNANÍ. BUDETE SE TĚŠIT.
  • POCÍTÍTE TEN ÚŽASNÝ PŘÍVAL POZITIVNÍ ENERGIE.
  • A JEŠTĚ NĚCO. BUDETE NA SEBE PYŠNÍ, JAK VÁM TO JDE.
  • PRAKTICKY NEMUSÍTE VYNALOŽIT VELKÉ JMĚNÍ NAMALOVAT SI PĚKNÝ DEN.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

V e-Booku najdete zajímavé postupy, jak můžete začít malovat i VY. eBook píši s nadšením sobě vlastním. Základní praktické rady. Každý najdete se mnou jedinečný způsob vyjádření malby, jedinečný rukopis. A ten Vás odliší od ostatních. BUĎTE JINÍ ! Kniha je ilustrovaná příklady mých obrazů, životních situací, aktivit.

Dnes jsem rentiér “na volné noze”, a chci nejenom předat své zkušenosti dál, ale oslovit Vás s možností seberealizace. Odhoďte strachy a obavy. Najdete v eBooku způsob, jak uchopit a pochopit malbu. Schopnost vidění a cítění. Dosáhnete výsledků za předpokladu, že budete cvičit. Vysvětlím a ukáži Vám výtvarné žánry v malbě, vyjádříte svou čistotu malby a jednoduchost stylu. Je to snadné.

                      V eBooku sdílím svůj příběh a cestu, ze které si čtenář sám vezme co chce.                             Je z nich cítit lehkost a nadšení.

                    JAK SNADNÉ JE NAMALOVAT OBRAZ.