BYLI JSTE TAM ?

Krásný den přátelé, byli jste tam?

Chci se s vámi podělit o zážitky s událostmi konce léta srpen 26.-28. 08. 2021. Kdy jsem se účastnila sympozia „Kumštování Valašské Klobouky“.

Manifestační princip funguje. Hojnost, která prší shora. Ono to funguje, když si něco přejete, tak to dostanete. Unikátním přínosem těchto akcí je skvělá organizační schopnost týmu ve Valašských Kloboukách, atmosféra po celé dny kumštování, skvělá zábava, výstavy, bohatý program.

Tak ráda jsem tam opět byla malovat.

Tolik inspirace a pozitivní nálady všech účastníků, kumštýřů, řezbářů, malířů, keramiků. Pravdou je, že počasí nepřálo. Dvakrát ve dvou dnech jsme promokli do nitě. Což nám nevadilo. Znovu jsme vytáhli ta plátna a malovali, řezbáři svými dláty šikovně formovali či sochali své sochy.

  Určitě i VY rádi navštěvujete kulturní akce. Jsou pro Vás přínosem.

Když je skvělá atmosféra, nikdo nic nenamítá a baví se kumštováním. Lidí přišlo mnoho. Přátelé, letošní ročník 2021 byl kratší, jen 3 dny. Nebyly vyhlášeny soutěže „Obraz do města“ ani „Socha do města„. Nevadí, každý věděl, co má dělat. Nádherně provedené sochy nabízely jedinečnou podívanou na rukodělnou práci, kumšt.

Výstava v prostorách Valašsko klobouckého podnikatelského centra byla velmi úspěšná, vystavovali dva výtvarníci z Děčína. Promítal se dokument o výtvarném spolku z Děčína „Sto z ledu ven„. Všichni tito umělci tam měli svůj monolog. Skvělá výstava, mnoho zúčastněných si povídalo s výtvarníky a diskuze byla opravdu zajímavá. Tam se mísila témata o postupech malby výtvarníka, nebo techniky, kolik výstav již má za sebou.

všichni jsou spokojení a usměvaví

Páteční ráno bylo mokré a nebylo možné začít kumštování vůbec. K večeru následovalo slavnostní odhalení “Lavičky”, kterou umístil autor do parčíku Valašsko klobouckého podnikatelského centra. Jednu už tam mají. Jsou to rozhodně zajímavé kreativní objekty, které jsou ojedinělé.

Koupíte – li si dílo umělce, kupujete si stovky hodin snahy a experimentů, kupujete si kus jeho srdce a duše, získáte okamžiky jeho života.

Z této výše napsané věty jsem pochopila spoustu. Ano přátelé, máte-li pocity, podněty, otázky, pošlete mi zpětnou vazbu na evadudova@centrum.cz . Připravila jsem pro Vás nové informace na stránce FB Kurzy malování, Kurzy malování on-line, nová videa a postupy, jak to můžete namalovat i VY. Ve svých příspěvcích se snažím Vás motivovat, inspirovat.

Zároveň jste si přišli pro hodnotné, konkrétní know-how, pro to, na co jsem expert a umím to předat právě Vám.

Na Blogu vyprávím své příběhy, které píše život sám. Určitě ve Vás vyvolávají vlastní EMOCE. A rozhodně je o čem psát. V malbě jsem urazila velký kus cesty. Dnes jsem rentiér na „volné noze“. Touha a nadšení mne žene dál.

MOTIVACE, JAK TO MŮŽETE NAMALOVAT I VY.

Jmenuji se Eva Dudová. Mám mnohaleté zkušenosti s olejomalbou na plátno. „ Z hůry dáno“ malovat. Jsem samouk, zdědila jsem geny. Svou tvorbu pro své klienty rozvíjím neustále dál. Je mnoho žánrů, které můžete se mnou obsáhnou. Namalovat můžete cokoliv a malovat na cokoliv. To vše vás naučím. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. http://eva-dudova.cz/ochrana-osobnich-udaju/