JAK OBJEVIT SVOJE SCHOPNOSTI

Určitě všichni znáte plenéry. Každý z vás se nejednou účastnil. Ať už s větší skupinou nebo jen s pár nadšenci. A pokud ne, tak se určitě chystáte. Přikládám některé příběhy z plenéru. Odkaz zde >>

Na sklonku léta jsem vyhlásila několikrát VÝZVU malovat v plenéru. Je to v Ostravě v Komenského sadech, kde jsou nádherné scenérie. Dají se objevit různá zákoutí, která namalujete. Děkuji všem, co jste se přihlásili a jste z Ostravy nebo okolí. Je moc pěkné s vámi kreslit, malovat. Proč Vás vzdělávám? Vzděláváním ostatních se posouvám i já sama.

Kurz malování Malujte se mnou
Kreslíme v plenéru

Malování není jen o technikách. Zásadní ingrediencí úspěchu je MINDSET. Myšlenkové nastavení. To nejdůležitější je dovolit si dělat chyby a také pracovat se svou prokrastinací (na až někdy). Problémy v malbě mohou být různé, každý to máme jinak. Jak vůbec začít, neumím táhnout  štětcem, co mám pořád malovat, nemám inspiraci, bojím se, že to zkazím.

Tomu se dá předejít právě, když budete mít otázky k malbě samotné přímo na mě. Mám pro vás řešení a posílám vám ho v e-mailu. Dejte mi dva měsíce a uvidíte ten pokrok, posun ve vaší malbě. Vyučuji tímto způsobem i děti školou povinné a jsme všichni nadšení ze společné kresby a malby, vidím tam výrazné talenty. Jsou to VÝZVY, které snadno zvládnete i VY. Vím, že jste si mnozí stáhli e-Book zdarma

 a další e-Book ke kurzu Malujte se mnou >> , který najdete v horní liště webu zde >>, KDO JEŠTĚ NEMÁ, stáhněte si jej. Je napsaný právě pro vás. Moje zkušenosti a 35 let praxe v kresbě a malbě pomáhá kreativcům dosáhnout skvělých výsledků. Osobně si myslím, že pomáhat lidem je jedna z nejšlechetnějších věcí.

A jaké VÝHODY / BENEFITY získáte přečtením těchto e-Booků? Jsou přípravou začátku vašeho kreslení, čmárání, jak já říkám, až postupně přistoupíte k základům malby. Jednoduchý návod, jak se zorientovat ve své kresbě. Mým cílem je, abyste si z e-Booku odnesli HODNOTU  a INSPIRACI pro svoji tvorbu. Jsem tu proto, abych vám pomohla s jasnou strukturou a vizí, bez ohledu na to, kde se aktuálně na své kreativní cestě vaší tvorby nacházíte.

A když se bojím, jednám navzdory strachu. To potom vzniknou úžasná díla. Přichází inspirace do naší mysli, jsme duševně připraveni na ten zážitek namalovat si pěkný den.

Příklad: strach „ Není to dost dobré“ Ptejte se: Co mohu udělat, aby mi to připadalo dost dobré.

Dnes vás chci podpořit v tom, abyste do těch VÝZEV šli, i když se zdají být neznámé, složité, nemožné. Mnozí z vás mi říkáte, že malovat nikdy nebudete. Že nejste dost dobří. Být ne dost dobrá/ý je skvělé. Je to výchozí bod pro budoucí mistrovství v malbě. Stačí překonat ten strach, obavy a úspěšně se věnovat  malbě. Odpovědí na vaše otázky je ten webinář. ZDE >>

Když překážku v kresbě nebo malbě zdoláváme poprvé, máme strach, chceme přirozeně couvnout, cítíme se nejistě. Jak mám namalovat první tahy. Podruhé je to snadnější, po desáté už to ani nepovažujeme za překážku a malujeme nebo kreslíme s takovým sebevědomím a sebejistotou, jako „Maestro“.

Překonáváním překážek tak posilujeme důvěru v sebe sama, své schopnosti i pocit, že jsem DOST DOBRÁ / DOBRÝ. A klidně to mohou být drobnosti. Jak děláme cokoliv malého, tak děláme cokoliv velkého. Ty malé věci, třeba kreslení jablíčka, ruky, oka, jsou skvělým tréninkem pro vaši kreativní malbu. Překonejte i tu malou překážku v kresbě či malbě každý den.

Překonáváním překážek malých i velkých si dopřáváme prožitek vítězství a možnost pocítit vlastní sílu osobnosti. Ukáži vám na svých plátnech několik triků, jak minimalizovat malbu krajiny jednoduchými tahy štětcem. A nejenom krajiny. Na konkrétních svých plátnech vás seznámím s přínosy dobře propracované malby.

Také objevíte tajemství magie barev a proč ji nutně chcete používat. Barvy jsou pro nás obecně velmi důležité a mají mnoho schopností.

MAGIE BAREV JE MOCNÁ A DÁ SE S NIMI OPRAVDU KOUZLIT.

Což je jeden z bodů mého webináře ODKAZ ZDE >> Jednak působí pozitivně na naši psychiku, a také léčí. Jak proměnit svoje vlohy, um, nadání chcete-li, v živoucí obrazy, plné barev a energie. To NADŠENÍ z malování tak udržíte po delší časový úsek.

Triky pro zjednodušení malby, grafické zkratky a seznámení se s výhodami dalších strategií v žánrech. Jak si v malbě či kresbě udělat systém, zjednodušit si to. Je to ve vaší hlavě. MINDSET. Povím vám tajný trik, jak z jedné či dvou barev namalovat i mnohem více tónů, půl tónů, aby obraz hýřil pozitivní energií. Navíc vám přidám moje nejoblíbenější techniky malby. Tón v tónu a inverzní malba (viz obrazová galerie).

Naučím vás mou nejoblíbenější malířskou techniku a nejen to. Řeknu vám, jak vypadá MINDSET , který se dočtete právě ve druhém e-Booku zdarma, je přílohou na stránce Kurzy malování online „MALUJTE SE MNOU“. Napište mi na evadudova@centrum.cz , co pro vás mohu ještě udělat.

JAK VYDRŽET NA CESTĚ ÚSPĚŠNÉHO MALOVÁNÍ A NEVZDAT TO.

ODKAZ NA WEBINÁŘ ZDE >>

Berte své malování jako hru. Všichni máme stejné možnosti. Přemýšlením se nic nezmění ani pasivním posloucháním. Až když vezmete štětec, jedno šeps plátno a to namalujete, tak zjistíte jak je to snadné. Vstřebávejte ty informace z webináře „JAK OBJEVIT SVOJE SCHOPNOSTI“ v malbě každý přes svůj vlastní filtr. Nakonec chci říci, že v těch malířských technikách chceme jít do hloubky, chceme se naučit používat barvy, míchat tóny a půl tóny, jednoduchost v žánrech, minimalismus a nezahltit se z té hromady možností a využít všechno krůček po krůčku integrovat do své malby. Tak to vše najdete ve webináři, když si jej pustíte ZDE >> ještě do konce září 2023 máte chvilku si jej poslechnout.

Budu se těšit na vaše otázky, komentáře v mailu evadudova@centrum.cz

Jmenuji se Eva Dudová. Mám mnohaleté zkušenosti s olejomalbou na plátno. „ Z hůry dáno“ malovat. Jsem samouk, zdědila jsem geny. Svou tvorbu pro své klienty rozvíjím neustále dál. Je mnoho žánrů, které můžete se mnou obsáhnou. Namalovat můžete cokoliv a malovat na cokoliv. To vše vás naučím. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. http://eva-dudova.cz/ochrana-osobnich-udaju/