TVOŘENÍ JE RADOST

JAK JSEM TVOŘILA SVŮJ KURZ MALOVÁNÍ ONLINE PRO VÁS.

Krásný den všem. Kurz Malování Online je otevřen pro všechny, kteří se chtějí seberealizovat v oblasti malby, rozvinout svůj tvůrčí potenciál. Mnozí z Vás mě i na Meta příjemně nakopli svými komentáři, likes nebo srdíčky do toho celého tvoření Kurzu Malování Online. A já Vám za tu inspiraci moc děkuji. Bez Vás bych ten Kurz Malování Online nevytvořila. Kurz Malování Online je vytvořen na platformě volného tvoření, umění. Vychází z mého nitra.

Nová příležitost, která se Vám Online Kurzem Malování nabízí, je sice náročná, ale Vás vyloženě přitahuje. Berte to jako test svých schopností, takže se nakonec rozhodnete, že to přece jen zkusíte. ODVAHA a VIZE jsou MOTOR, který vám pomůže zdolat všechny překážky a vymanit se ze zaběhlého STEREOTYPU. Změní se to až tehdy, když začnete věci dělat.

Vaše inspirace a kreativita jsou na vysoké úrovni. Pokud jste přemýšleli o tom, že se začnete věnovat malování, začněte. Váš perfekcionismus nestojí v cestě vašim tvůrčím touhám. Může být kritickým editorem. Pokud vás tvůrčí proces baví, konečný výsledek bude odrážet vaši radost.

žánry v malbě
Jaké jsou žánry v malbě

A tak jste mě krásně posunuli svou inspirací do toho tvoření mého prvního Kurzu Malování Online. Vše, co Vám v Kurzu Malování Online nabízím, je dílem mých cest a životních situací a zkušeností, kterými jsem pro Vás prošla. A nebylo jich málo. Mohu říci, že všechny příběhy maluje život sám. To jsem si uvědomila. Kdybych nebyla zrovna tam, nebo jinde, nevznikla by tato plátna. Vložila jsem je do kurzu.

V článku na Blogu mého webu, odkaz najdete zde >> docela výstižně popisuji moji situaci, kdy jsem nevěděla, jak zaplatím auto na leasing. Přišla jediná nabídka prodávat ručně vyrobená mýdla, potom jsem malovala naživo na různých akcích, jarmarcích, sympoziích, slavnostech měst. Dnes si uvědomuji, jak to bylo dobře pro mé malování, utváření rukopisu, stylu, zdokonalování se. A prodej samozřejmě.

Nikdy předtím jsem totiž neuvažovala o Kurzu Malování Online. Ale nastal čas. Neustále se učíme a zdokonalujeme. Vytvořila jsem zdarma členskou sekci Kurzu Malování Online pro Vás všechny, kteří chtějí. Chtějí se ponořit do kouzla malování, do úžasných odstínů olejových barev, které voní, do umění táhnout štětcem, neboť to je umění. Nemusíte si zvolit štětec, můžete použít špachtle, stěrky, prsty své ruky.

Jedna lekce o tom pojednává. Můžete malovat i prsty své ruky. Uvádím zde příklad Akademického malíře Antonína Kroči z Hukvald, obec Rychaltice. Osobně jsem byla u něj v ateliéru a poznala jeho tvorbu. Dokonce mi namaloval portrét. Svým svébytným jedinečným rukopisem, prsty. Tak maluje jenom on.

“TAK VYPNI A MALUJ”

Jaké jsou žánry v malbě
ŽÁNRY V MALBĚ

Jsem perfekcionista. Vždy jsem byla. A tak se neustále vracím k již hotovým lekcím, kroků, přidávám videa, ladím texty a doplňuji obrazovou dokumentaci. Abyste měli vše na jednom místě. Jiná lekce Vám přináší odborné žánry, které můžete i Vy začít malovat. Dokonce se v některých žánrech můžete shlédnout a významně je propilovat, posunout do větší profesionality. Kdo má chuť ponořit se do čtení mého eBooku-knihy, která je jakýmsi začátkem mého již připraveného Kurzu Malování Onlinezde >>

V Kurzu Malování Online najdete vše podstatné, co potřebujete k malbě, jak začít, postupovat, jak míchat barvy, jaká plátna, štětce, stojany. Proč začít tužkou, kreslením si tříbíte svůj jedinečný rukopis, který se promítne do vaší malby. Jak rozvinout svůj tvůrčí potenciál v malbě samotné. Jednotlivé lekce jsem rozdělila tak, abyste v každé mohli načerpat hodnotné informace z mých cest za malováním.

Nejedno video je toho dokladem. Ať už jsem malovala na sympoziích nebo doma v ateliéru.

Můžete si pustit hudbu, já to tak dělám. Jen tak potichu, jako kulisu. Je to relax malovat v klidu a pohodě všedního dne. Vaše psyché je v rovině s fyzičnem. Máte klidnou hlavu. Všechnu Vaši pozornost nasměrujte k plátnu a motivu, který chcete namalovat. Kolik energie máte, tolik ji prostřednictvím malby vtisknete na plátno, do obrazu. Mám zkušenost, že z pláten opravdu vyzařuje Vaše energie a síla. Mnoho lidí to říká.

Každý z nás máme potenciál toho dosáhnout. Jít si za svými cíly. Někdo má chuť sportovat, jiný cestovat, nebo malovat, kreslit. I Vy můžete pomáhat svou kreativitou druhým.

Některé z mých pláten jsem darovala nebo prodala za symbolickou cenu. To aby svou energií vyzařovala radost.

Už teď vím, že kdo chce malovat a má předpoklady, dosáhne na platformu volného malování.   V jednotlivých lekcích Kurzu Malování Online definuji psaným textem a videi to, co Vám chci předat. Každá lekce má 3 až 4 postupy-kroky, ze kterých se dozvíte mnoho podstatného o daném tématu.  A nemusíte spěchat, přístupy Vám zůstanou navždy. Můžete se k jednotlivým lekcím vracet, až to budete potřebovat.

Pravidelným cvičením získáte nezbytnou dovednost, jako zručnost, mentální a pozorovací schopnosti, a velmi důležitou logičnost postupu. Teorie je důležitá, ale je to jen začátek, který musí být posilněn praxí. 

NOVÁ FORMA ON-LINE VÝUKY V SOBĚ PŘINÁŠÍ VELKÉ MOŽNOSTI PRO ZÁJEMCE O KURZ MALOVÁNÍ Z CELÉ REPUBLIKY, VZDÁLENOST NENÍ PŘEKÁŽKOU.

V jednotlivých lekcích vidíte, jak jedu přímo z tuby na šeps plátno. Používám tubu olejové barvy jako tužku. Minimalizuji proces. Přišla jsem na to. Jak jsem tvořila, postupně jsem si uvědomovala, jak má vypadat první lekce Kurzu Malování Online. Kolik návodů-kroků by měla jedna lekce obsahovat. A tak jsem ke každé lekci vytvořila 3 až 4 KROKY, v nichž máte jednotlivé postupy-texty psané, videa, obrazovou dokumentaci.

Chronologicky jsem postupně sestavila názvy 8 lekcí. K nim přiřadila názvy kroků-postupů a návodů, jak to můžete namalovat i VY. Neustále jsem se vracela k lekcím, přidávala hodnotný materiál, texty psané, videa. Nakonec jsem vytvořila ještě jednu lekci devátou, a tou jsou BONUSY. Myslím, že si je zasloužíte. A také pracovní listy k vašim otázkám a odpovědím. Můžete si do nich psát.

Mícháním barev primárních docílíme sekundární. Najdete v kurzu, jak namíchat dvě barvy, aby vytvořily tu třetí. To vše a více najdete v tomto Kurzu Malování Online >>. Nemusíte vynaložit velké jmění, vítr v peněžence Vám to rozhodně neudělá.

Přeji Vám, abyste svůj tvůrčí potenciál v malbě rozvinuli do formy volného tvoření, v němž najdete svobodu vyjádření se. Každý svým jedinečným rukopisem. BONUSY jsou příjemnou tečkou.

Kurz je vhodný i pro Ty z Vás, kdo se hlásí na talentové zkoušky na LŠU, UMPRUM, pedagogický obor výtvarný.

Děkuji za vaši přízeň a likes.

Jmenuji se Eva Dudová. Mám mnohaleté zkušenosti s olejomalbou na plátno. „ Z hůry dáno“ malovat. Jsem samouk, zdědila jsem geny. Svou tvorbu pro své klienty rozvíjím neustále dál. Je mnoho žánrů, které můžete se mnou obsáhnou. Namalovat můžete cokoliv a malovat na cokoliv. To vše vás naučím. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. http://eva-dudova.cz/ochrana-osobnich-udaju/